Kalendarium

PNWTŚRCZPTSOND
   1 2 3 4 5
 6 7 8 9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Strona została zrealizowana dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Kontakt

Babiogórski Park Narodowy
34-222 Zawoja 1403
Współrzędne Dyrekcji Parku: 49.61190N 019.51828E
tel. +48 507 784 217
tel. +48 507 785 514
tel. +48 (33) 877 67 02
fax: +48 (33) 877 55 54
e-mail:
Wystawa Stała tel. +48 503 596 650

NIP 552-171-36-27, Regon 122462192
Numer konta do wpłat:
81 1130 1150 0012 1252 7820 0001
Nasz bank: BGK o/Kraków

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje

Tutaj jesteś: Strona główna / Turystyka / Przewodnicy Beskidzcy posiadający licencję BgPN

Przewodnicy Beskidzcy posiadający licencję BgPN

Lista przewodników beskidzkich posiadających licencję Babiogórskiego Parku Narodowego

Lp. Imię i nazwisko Nr telefonu gdzie znajdziemy przewodnika

  1. Paweł Krzaklewski 504860838
  2. Tomasz Wrona 530724518
  3. Sebastian Kopera 693782195
  4. Michał Kulanek 794423632
  5. Zdzisław Matyja 3221628
  6. Robert Stanek 883421156
  7. Witold Brol 606940293
  8. Monika Matusik 796949336
  9. Dariusz Żelasko 513130554
  10. Andrzej Gudyś 662284310
  11. Justyna Wiechoczek 538102888
  12. Janusz Cepcer 501325496 Andrychów
  13. Maciej Walicki 605187761 Bielsko Biała
  14. Teresa Konieczny 504638278 Bielsko Biała
  15. Piotr Borgosz 604063846 Bielsko Biała
  16. Maciej Rachwalski 502438686 Bochnia
  17. Łukasz Polek 696690788 Brzesko/Bochnia
  18. Leszek Umiński 602 286 717 Bydgoszcz
  19. Paweł Służałek 693439654 Bytom
  20. Sylwia Jabłońska 661552313 Chabówka
  21. Dominika Marczyńska 509154518 Chorzów
  22. Leszek Wojewodzic 880188772 Chorzów
  23. Marek Mrokwa 606198373 Cieszyn
  24. Katarzyna Hołda 798239832 Ciężkowice/ Kraków
  25. Marzena Smyłła 607974442 Czarków
  26. Remigiusz Pogan 501672775 Dąbrowa Górnicza
  27. Mariusz Miśkiewicz 503321561 Dąbrowa Górnicza
  28. Daniel Obarewicz 794534794 Dąbrowa Górnicza
  29. Tadeusz Pawlik 606980005 Dąbrowa Górnicza
  30. Stefan Becker 503897619 Gliwice
  31. Marek Bazylów 604783022 Gliwice
  32. Michał Skrzypczak 723520160 Gliwice
  33. Małgorzata Pleban 665183000 Głosków
  34. Zbigniew Konopka 695431564 Huba/Nowy Targ
  35. Józef Polok 661553488 Istebna
  36. Lucyna Dziędziel 609502769 Jankowice
  37. Leszek Misiąg 664813997 Jarosław
  38. Andrzej Bajan 608064299 Jarosław
  39. Magdalena Kowal 501542299 Jarosław
  40. Małgorzata Dobosz 665371488 Jarosław
  41. Marta Rychtarczyk 600870867 Jaworki
  42. Tomasz Kania 506847758 Jaworsko
  43. Marek Koba 604434282 Jaworzno
  44. Marek Popielarz 784057019 Jordanów
  45. Robert Zieliński 607369493 Kadcza
  46. Grzegorz Chęciński 502103922 Kamienica
  47. Małgorzata Kiełbasa 600445795 Kamionka Wlk.
  48. Marta Biedak 504786242 Katowice
  49. Krzysztof Bywalec 513944456 Katowice
  50. Dorota Gemander 574197147 Katowice
  51. Roman Sojda 692729822 Katowice
  52. Cezary Mysłowski 796123042 Katowice
  53. Dorota Tyralik 502831517 Katowice
  54. Piotr Ścigała 502 091 298 Katowice
  55. Arkadiusz Imiela 508067570 Chorzów /Katowice
  56. Władysław Mordarski 506847758 Klęczany
  57. Anna Grzybowska 604054329 Kraków/Wieliczka
  58. Kinga Wencel 664681884 Kraków
  59. Katarzyna Urbaniak 607839770 Kraków
  60. Paweł Wróbel 607952977 Kraków
  61. Artur Świeży 122528519 Kraków
  62. Marcin Sondej 665390919 Kraków
  63. Ryszard Makieła 507585180 Kraków
  64. Arkadiusz Głodek 796249824 Kraków
  65. Agata Sierżęga 666924894 Kraków
  66. Sylwia Smela 693304893 Kraków
  67. Michał Gawlik 607440764 Kraków
  68. Monika Olejak 663568089 Kraków
  69. Nikoletta Kula 504725328 Kraków
  70. Adrian Dudziak 798679259 Kraków
  71. Anna Kryszczak 513133447 Kraków
  72. Maciej Wałach 501725459 Kraków
  73. Martin Martinger 889705505 Kraków
  74. Anna Brzeźny 660264381 Kraków
  75. Piotr Rogoziński 609787122 Kraków
  76. Sławomir Nosek 666086447 Kraków
  77. Jacek Kozubek 501590862 Kraków
  78. Katarzyna Niedziela 502330204 Kraków
  79. Maciej Oszal 607582003 Kraków
  80. Jakub Krzak 788828497 Kraków
  81. Bartłomiej Janusz 781355236 Kraków/ Dębica
  82. Adam Fijołek 790766169 Kraków/Bochnia
  83. Sebastian Fijak 784076948 Kraków/Katowice
  84. Tomasz Ciszek 694530189 Kraków/Katowice
  85. Agnieszka Cygan 608516426 Kraków/Tarnów
  86. Katarzyna Malinowska 880977012 Kraków/Zakopane
  87. Łukasz Klima 502729929 Kraków
  88. Monika Mielnikiewicz 691464241 Kraków
  89. Paweł Wróbel 607952977 Kraków
  90. Magdalena Hajduk 693312652 Kraków
  91. Agnieszka Janicka 605102104 Kraków
  92. Jarosław Sołtys 501826926 Kraków
  93. Magdalena Dziama 732005206 Kraków
  94. Dariusz Bielak 669020100 Limanowa
  95. Łukasz Elżbieciak 692734665 Łachowice
  96. Wiesław Pasko 794751585 Łękawica
  97. Ewa Janakiewicz 605590670 Łódź
  98. Maciej Rakowski 601345676 Łódź
  99. Anna Pochopień 606632375 Maków Podhalański
  100. Zdzisław Teperek 691341188 Maków Podhalański/Grzechynia
  101. Tomasz Kłosok 660981348 Marklowice
  102. Tomasz Skowron 501507687 Mucharz
  103. Stanisław Wierzchowski 517929724 Mysłowice
  104. Bożena Warońska 603699430 Mysłowice
  105. Piotr Rychlewski 606903838 Nowy Sącz
  106. Kazimierz Fyda 794020005 Nowy Sącz
  107. Piotr Mróz 667720210 Nowy Sącz
  108. Piotr Połomski 518913161 Nowy Sącz
  109. Adam Błaszczyk 664942004 Nowy Targ
  110. Adam Jachymiak 664770754 Nowy Targ
  111. Wojciech Sadowicz 519751133 Nowy Targ
  112. Mateusz Skupień 880293450 Nowy Targ
  113. Jakub Bryniarski 600812751 Nowy Targ
  114. Jan Bryniarski 606 522 795 Nowy Targ
  115. Aleksandra Głodkiewicz 608024991 Nowy Targ
  116. Anna Antolak 500708000 Nowy Targ/Kraków
  117. Piotr Jędrzejas 601408248 Olsztyn
  118. Helena Suchodolska 500061468 Orzesze
  119. Mariusz Pietrzak 692332239 Piastów
  120. Daniel Brudny 790771185 Pszczyna
  121. Artur Wojciech 504032040 Pszczyna
  122. Maria Orzechowska - Maćkowiak 793332264 Racibórz
  123. Izabela Lackowska 500116793 Radom
  124. Radosław Szczepanek 694 935 972 Rajcza
  125. Stanisław Witała 505967282 Ruda Śląska
  126. Piotr Polak 608515723 Rybnik
  127. Katarzyna Tomasiak 733409697 Rytro
  128. Łukasz Kuczmarz 509974840 Rzeszów
  129. Michał Organ 880707492 Rzeszów
  130. Daniel Loegler 609094720 Rzeszów
  131. Marek Hallada 604875124 Rzeszów
  132. Miłosz Kościelny 603918404 Rzeszów
  133. Piotr Pyrcz 602811630 Rzeszów
  134. Sylwia Tumiłowicz 511752872 Skawica
  135. Grzegorz Gdesz 691814354 Sosnowiec
  136. Agnieszka Furtacz 511839029 Sosnowiec
  137. Swietłana Koniuszewska 502550705 Sosnowiec
  138. Robert Barów 601881022 Sosnowiec
  139. Andrzej Sproch 694484100 Sromowce Wyżne
  140. Marcin Leśniakiewicz 609036054 Sucha Beskidzka
  141. Teresa Styrczula ? Dyrek 693703294 Szczawnica
  142. Ryszard Hila 693451354 Świdnik
  143. Janusz Foszcz 608027576 Tarnów
  144. Beata Wideł 609549136 Tarnów
  145. Krzysztof Bargiel 697956182 Tokarnia
  146. Katarzyna  Lamparska 692414754 Toruń
  147. Jarosław Bajerski 501292435 Tychy
  148. Waldemar Bielawski 503756146 Tychy
  149. Adrian Zieliński 533509506 Tychy
  150. Krzysztof Kurzyniec 609669975 Wadowice
  151. Grzegorz Kaletka 737309971 Wadowice
  152. Rafał Zaremba 501012796 Wadowice
  153. Bogusław Porzuczek 888898101 Wadowice
  154. Agata Bielecka 788641874 Wadowice
  155. Łukasz Hałat 662770381 Wadowice/Kraków
  156. Ewa Perlińska ? Kobierzyńska 887790452 Warszawa
  157. Bartłomiej Kobierzyński 603252720 Warszawa
  158. Zbigniew Strucki 691944375 Warszawa
  159. Marcin Błoński 782040589 Warszawa
  160. Bogusław Grzybowski 662206553 Wieliczka
  161. Marta Pakulska 698840229 Wilkowyja
  162. Zbigniew Wrzecionko 602425734 Wisła
  163. Przemysław Wróbel 502655749 Wola Radziszowska
  164. Krzysztof Szafraniec 698463595 Wrocław
  165. Piotr Dorkowski 609834703 Zabrze
  166. Marek Turlej 601888412 Zabrze
  167. Janusz Flakowicz 696992339 Zakliczyn/Tarnów
  168. Danuta Sośnicka 98814979 Zawoja
  169. Marcin Marek 510359661 Zawoja
  170. Piotr Wacław 509970999 Zawoja
  171. Irena Denis 501472197 Zawoja
  172. Halina Mikołajczyk 510231518 Zawoja
  173. Tomasz Urbaniec 503077837 Zawoja
  174. Alicja Kwiatosz 502334966 Zawoja/Kraków
  175. Mariusz Zasadziński 505088486 Zawoja
  176. Dariusz Mazur 664725659 Żory
  177. Mariusz Mazur 503652202 Żory
  178. Leszek Młodzianowski 609678768 Żywiec
  179. Andrzej Ryłko 888761262 Żywiec
  180. Szymon Rochowiak 692342700 Żywiec
  181. Grzegorz Szczepaniak 609517323 Żywiec
  182. Izabela Dyrlaga 886780642 Żywiec/Sucha Beskidzka
Bilety online

Komunikat turystyczny

z dnia 29.06.2022 r.

UWAGA! Z dniem 21 maja 2022 r. do odwołania zostaje otwarta dla ruchu turystycznego Akademicka Perć. Wszystkich wybierających się na Babią Górę prosimy o zachowanie ostrożności na szlakach. W BgPN obowiązuje zakaz wprowadzania psów. Prosimy wszystkich, by zabierali swoje śmieci ze sobą. BUS na Krowiarki kursuje od 01.04. do 31.10. 2022 r. z Zawoi Markowej (od poniedziałku do niedzieli) oraz ze Skawicy (od poniedziałku do piątku). Od dnia 1 maja 2020 r. bilety wstępu do Babiogórskiego Parku Narodowego można zakupić również poprzez stronę internetową: bgpn.eparki.pl Bilet zakupiony drogą elektroniczną (bilety są imienne) wraz z dowodem tożsamości należy okazać obsłudze Punktu Informacji Turystycznej i Przyrodniczej przy wejściu na szlak oraz na prośbę Straży Parku. Przypominamy, że bilet nadal możemy zakupić w Punkcie Informacji Turystycznej i Przyrodniczej w Zawoi Markowa i na Polanie Krowiarki.
więcej

Pogoda

19


Przy Dyrekcji BgPN w Zawoi Barańcowej
Data: 29.06.2022 r.
Godzina: 7.09
Wiatr: łagodny
Opad: bez opadu
Pokrywa śnieżna: brak
Widoczność: dobra

Kalendarium

PNWTŚRCZPTSOND
   1 2 3 4 5
 6 7 8 9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Strona została zrealizowana dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Kontakt

Babiogórski Park Narodowy
34-222 Zawoja 1403
Współrzędne Dyrekcji Parku: 49.61190N 019.51828E
tel. +48 507 784 217
tel. +48 507 785 514
tel. +48 (33) 877 67 02
fax: +48 (33) 877 55 54
e-mail:
Wystawa Stała tel. +48 503 596 650

NIP 552-171-36-27, Regon 122462192
Numer konta do wpłat:
81 1130 1150 0012 1252 7820 0001
Nasz bank: BGK o/Kraków

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Zapoznaj się z naszą polityką plików cookies i informacją o przetwarzaniu danych osobowych.