Kalendarium

PNWTŚRCZPTSOND
      1 2
 3 4 5 6 7 8 9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Strona została zrealizowana dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Kontakt

Babiogórski Park Narodowy
34-222 Zawoja 1403
Współrzędne Dyrekcji Parku: 49.61190N 019.51828E
tel. +48 507 784 217
tel. +48 507 785 514
tel. +48 (33) 877 67 02
fax: +48 (33) 877 55 54
e-mail:
Wystawa Stała tel. +48 503 596 650

NIP 552-171-36-27, Regon 122462192
Numer konta do wpłat:
81 1130 1150 0012 1252 7820 0001
Nasz bank: BGK o/Kraków

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje

Tutaj jesteś: Strona główna / Turystyka / Przewodnicy Beskidzcy posiadający licencję BgPN

Przewodnicy Beskidzcy posiadający licencję BgPN

Lista przewodników beskidzkich posiadających licencję Babiogórskiego Parku Narodowego

Lp. Imię i nazwisko Nr telefonu gdzie znajdziemy przewodnika

  1. Tomasz Wrona 530724518
  2. Sebastian Kopera 693782195
  3. Michał Kulanek 794423632
  4. Zdzisław Matyja 3221628
  5. Robert Stanek 883421156
  6. Witold Brol 606940293
  7. Monika Matusik 796949336
  8. Dariusz Żelasko 513130554
  9. Andrzej Gudyś 662284310
  10. Janusz Cepcer 501325496 Andrychów
  11. Maciej Walicki 605187761 Bielsko Biała
  12. Teresa Konieczny 504638278 Bielsko Biała
  13. Piotr Borgosz 604063846 Bielsko Biała
  14. Maciej Rachwalski 502438686 Bochnia
  15. Łukasz Polek 696690788 Brzesko/Bochnia
  16. Leszek Umiński 602 286 717 Bydgoszcz
  17. Paweł Służałek 693439654 Bytom
  18. Sylwia Jabłońska 661552313 Chabówka
  19. Dominika Marczyńska 509154518 Chorzów
  20. Leszek Wojewodzic 880188772 Chorzów
  21. Marek Mrokwa 606198373 Cieszyn
  22. Katarzyna Hołda 798239832 Ciężkowice/ Kraków
  23. Marzena Smyłła 607974442 Czarków
  24. Remigiusz Pogan 501672775 Dąbrowa Górnicza
  25. Mariusz Miśkiewicz 503321561 Dąbrowa Górnicza
  26. Daniel Obarewicz 794534794 Dąbrowa Górnicza
  27. Tadeusz Pawlik 606980005 Dąbrowa Górnicza
  28. Stefan Becker 503897619 Gliwice
  29. Marek Bazylów 604783022 Gliwice
  30. Michał Skrzypczak 723520160 Gliwice
  31. Małgorzata Pleban 665183000 Głosków
  32. Zbigniew Konopka 695431564 Huba/Nowy Targ
  33. Józef Polok 661553488 Istebna
  34. Lucyna Dziędziel 609502769 Jankowice
  35. Leszek Misiąg 664813997 Jarosław
  36. Andrzej Bajan 608064299 Jarosław
  37. Magdalena Kowal 501542299 Jarosław
  38. Małgorzata Dobosz 665371488 Jarosław
  39. Marta Rychtarczyk 600870867 Jaworki
  40. Tomasz Kania 506847758 Jaworsko
  41. Marek Koba 604434282 Jaworzno
  42. Marek Popielarz 784057019 Jordanów
  43. Robert Zieliński 607369493 Kadcza
  44. Grzegorz Chęciński 502103922 Kamienica
  45. Małgorzata Kiełbasa 600445795 Kamionka Wlk.
  46. Marta Biedak 504786242 Katowice
  47. Krzysztof Bywalec 513944456 Katowice
  48. Dorota Gemander 574197147 Katowice
  49. Roman Sojda 692729822 Katowice
  50. Cezary Mysłowski 796123042 Katowice
  51. Dorota Tyralik 502831517 Katowice
  52. Piotr Ścigała 502 091 298 Katowice
  53. Władysław Mordarski 506847758 Klęczany
  54. Anna Grzybowska 604054329 Kraków/Wieliczka
  55. Kinga Wencel 664681884 Kraków
  56. Katarzyna Urbaniak 607839770 Kraków
  57. Paweł Wróbel 607952977 Kraków
  58. Artur Świeży 122528519 Kraków
  59. Marcin Sondej 665390919 Kraków
  60. Ryszard Makieła 507585180 Kraków
  61. Arkadiusz Głodek 796249824 Kraków
  62. Sylwia Smela 693304893 Kraków
  63. Michał Gawlik 607440764 Kraków
  64. Monika Olejak 663568089 Kraków
  65. Nikoletta Kula 504725328 Kraków
  66. Adrian Dudziak 798679259 Kraków
  67. Anna Kryszczak 513133447 Kraków
  68. Maciej Wałach 501725459 Kraków
  69. Martin Martinger 889705505 Kraków
  70. Anna Brzeźny 660264381 Kraków
  71. Piotr Rogoziński 609787122 Kraków
  72. Sławomir Nosek 666086447 Kraków
  73. Jacek Kozubek 501590862 Kraków
  74. Katarzyna Niedziela 502330204 Kraków
  75. Maciej Oszal 607582003 Kraków
  76. Jakub Krzak 788828497 Kraków
  77. Bartłomiej Janusz 781355236 Kraków/ Dębica
  78. Adam Fijołek 790766169 Kraków/Bochnia
  79. Sebastian Fijak 784076948 Kraków/Katowice
  80. Tomasz Ciszek 694530189 Kraków/Katowice
  81. Agnieszka Cygan 608516426 Kraków/Tarnów
  82. Katarzyna Malinowska 880977012 Kraków/Zakopane
  83. Łukasz Klima 502729929 Kraków
  84. Monika Mielnikiewicz 691464241 Kraków
  85. Paweł Wróbel 607952977 Kraków
  86. Magdalena Hajduk 693312652 Kraków
  87. Agnieszka Janicka 605102104 Kraków
  88. Jarosław Sołtys 501826926 Kraków
  89. Magdalena Dziama 732005206 Kraków
  90. Dariusz Bielak 669020100 Limanowa
  91. Łukasz Elżbieciak 692734665 Łachowice
  92. Ewa Janakiewicz 605590670 Łódź
  93. Maciej Rakowski 601345676 Łódź
  94. Anna Pochopień 606632375 Maków Podhalański
  95. Zdzisław Teperek 691341188 Maków Podhalański/Grzechynia
  96. Tomasz Kłosok 660981348 Marklowice
  97. Tomasz Skowron 501507687 Mucharz
  98. Stanisław Wierzchowski 517929724 Mysłowice
  99. Bożena Warońska 603699430 Mysłowice
  100. Piotr Rychlewski 606903838 Nowy Sącz
  101. Kazimierz Fyda 794020005 Nowy Sącz
  102. Piotr Mróz 667720210 Nowy Sącz
  103. Piotr Połomski 518913161 Nowy Sącz
  104. Adam Błaszczyk 664942004 Nowy Targ
  105. Adam Jachymiak 664770754 Nowy Targ
  106. Wojciech Sadowicz 519751133 Nowy Targ
  107. Mateusz Skupień 880293450 Nowy Targ
  108. Jakub Bryniarski 600812751 Nowy Targ
  109. Jan Bryniarski 606 522 795 Nowy Targ
  110. Aleksandra Głodkiewicz 608024991 Nowy Targ
  111. Anna Antolak 500708000 Nowy Targ/Kraków
  112. Piotr Jędrzejas 601408248 Olsztyn
  113. Helena Suchodolska 500061468 Orzesze
  114. Mariusz Pietrzak 692332239 Piastów
  115. Daniel Brudny 790771185 Pszczyna
  116. Artur Wojciech 504032040 Pszczyna
  117. Maria Orzechowska - Maćkowiak 793332264 Racibórz
  118. Izabela Lackowska 500116793 Radom
  119. Radosław Szczepanek 694 935 972 Rajcza
  120. Stanisław Witała 505967282 Ruda Śląska
  121. Piotr Polak 608515723 Rybnik
  122. Katarzyna Tomasiak 733409697 Rytro
  123. Łukasz Kuczmarz 509974840 Rzeszów
  124. Michał Organ 880707492 Rzeszów
  125. Daniel Loegler 609094720 Rzeszów
  126. Marek Hallada 604875124 Rzeszów
  127. Miłosz Kościelny 603918404 Rzeszów
  128. Piotr Pyrcz 602811630 Rzeszów
  129. Sylwia Tumiłowicz 511752872 Skawica
  130. Grzegorz Gdesz 691814354 Sosnowiec
  131. Agnieszka Furtacz 511839029 Sosnowiec
  132. Swietłana Koniuszewska 502550705 Sosnowiec
  133. Robert Barów 601881022 Sosnowiec
  134. Andrzej Sproch 694484100 Sromowce Wyżne
  135. Marcin Leśniakiewicz 609036054 Sucha Beskidzka
  136. Teresa Styrczula ? Dyrek 693703294 Szczawnica
  137. Ryszard Hila 693451354 Świdnik
  138. Janusz Foszcz 608027576 Tarnów
  139. Beata Wideł 609549136 Tarnów
  140. Krzysztof Bargiel 697956182 Tokarnia
  141. Katarzyna  Lamparska 692414754 Toruń
  142. Jarosław Bajerski 501292435 Tychy
  143. Waldemar Bielawski 503756146 Tychy
  144. Adrian Zieliński 533509506 Tychy
  145. Krzysztof Kurzyniec 609669975 Wadowice
  146. Grzegorz Kaletka 737309971 Wadowice
  147. Rafał Zaremba 501012796 Wadowice
  148. Bogusław Porzuczek 888898101 Wadowice
  149. Agata Bielecka 788641874 Wadowice
  150. Łukasz Hałat 662770381 Wadowice/Kraków
  151. Ewa Perlińska ? Kobierzyńska 887790452 Warszawa
  152. Bartłomiej Kobierzyński 603252720 Warszawa
  153. Zbigniew Strucki 691944375 Warszawa
  154. Marcin Błoński 782040589 Warszawa
  155. Bogusław Grzybowski 662206553 Wieliczka
  156. Marta Pakulska 698840229 Wilkowyja
  157. Zbigniew Wrzecionko 602425734 Wisła
  158. Przemysław Wróbel 502655749 Wola Radziszowska
  159. Krzysztof Szafraniec 698463595 Wrocław
  160. Piotr Dorkowski 609834703 Zabrze
  161. Marek Turlej 601888412 Zabrze
  162. Janusz Flakowicz 696992339 Zakliczyn/Tarnów
  163. Danuta Sośnicka 98814979 Zawoja
  164. Marcin Marek 510359661 Zawoja
  165. Piotr Wacław 509970999 Zawoja
  166. Irena Denis 501472197 Zawoja
  167. Halina Mikołajczyk 510231518 Zawoja
  168. Tomasz Urbaniec 503077837 Zawoja
  169. Alicja Kwiatosz 502334966 Zawoja/Kraków
  170. Mariusz Zasadziński 505088486 Zawoja
  171. Dariusz Mazur 664725659 Żory
  172. Mariusz Mazur 503652202 Żory
  173. Leszek Młodzianowski 530573781 Żywiec
  174. Andrzej Ryłko 888761262 Żywiec
  175. Izabela Dyrlaga 886780642 Żywiec/Sucha Beskidzka
Bilety online

Komunikat turystyczny

z dnia 20.01.2022 r.

UWAGA! Z dniem 08 grudnia do odwołania zostaje zamknięta dla ruchu turystycznego Akademicka Perć. Wszystkich wybierających się na Babią Górę prosimy o zachowanie ostrożności na szlakach. W BgPN obowiązuje zakaz wprowadzania psów. Prosimy wszystkich, by zabierali swoje śmieci ze sobą. BUS na Krowiarki kursuje od 01.04. do 31.10. 2022 r. z Zawoi Markowej (od poniedziałku do niedzieli) oraz ze Skawicy (od poniedziałku do piątku). Od dnia 1 maja 2020 r. bilety wstępu do Babiogórskiego Parku Narodowego można zakupić również poprzez stronę internetową: bgpn.eparki.pl Bilet zakupiony drogą elektroniczną (bilety są imienne) wraz z dowodem tożsamości należy okazać obsłudze Punktu Informacji Turystycznej i Przyrodniczej przy wejściu na szlak oraz na prośbę Straży Parku. Przypominamy, że bilet nadal możemy zakupić w Punkcie Informacji Turystycznej i Przyrodniczej w Zawoi Markowa i na Polanie Krowiarki.
więcej

Pogoda

-2


Przy Dyrekcji BgPN w Zawoi Barańcowej
Data: 20.01.2022 r.
Godzina: 08.03
Wiatr: łagodny
Opad: opad śniegu
Pokrywa śnieżna: 6 cm
Widoczność: ograniczona

Kalendarium

PNWTŚRCZPTSOND
      1 2
 3 4 5 6 7 8 9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Strona została zrealizowana dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Kontakt

Babiogórski Park Narodowy
34-222 Zawoja 1403
Współrzędne Dyrekcji Parku: 49.61190N 019.51828E
tel. +48 507 784 217
tel. +48 507 785 514
tel. +48 (33) 877 67 02
fax: +48 (33) 877 55 54
e-mail:
Wystawa Stała tel. +48 503 596 650

NIP 552-171-36-27, Regon 122462192
Numer konta do wpłat:
81 1130 1150 0012 1252 7820 0001
Nasz bank: BGK o/Kraków

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Zapoznaj się z naszą polityką plików cookies i informacją o przetwarzaniu danych osobowych.