Kalendarium

PNWTŚRCZPTSOND
    1 2 3 4
 5 6 7 8 91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Strona została zrealizowana dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Kontakt

Babiogórski Park Narodowy
34-222 Zawoja 1403
Współrzędne Dyrekcji Parku: 49.61190N 019.51828E

tel. +48 (33) 877 51 10
tel. +48 (33) 877 67 02
fax: +48 (33) 877 55 54
e-mail:
Wystawa Stała tel. +48 503 596 650

NIP 552-171-36-27, Regon 122462192
Numer konta do wpłat:
81 1130 1150 0012 1252 7820 0001
Nasz bank: BGK o/Kraków

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje

Tutaj jesteś: Strona główna / Turystyka / Przewodnicy Beskidzcy posiadający licencję BgPN

Przewodnicy Beskidzcy posiadający licencję BgPN

Lista przewodników beskidzkich posiadających licencję Babiogórskiego Parku Narodowego

Lp. Imię i nazwisko Nr telefonu gdzie znajdziemy przewodnika

  1. Tomasz Wrona 530724518
  2. Sebastian Kopera 693782195
  3. Michał Kulanek 794423632
  4. Zdzisław Matyja 3221628
  5. Robert Stanek 883421156
  6. Marcin Błoński 782040589
  7. Witold Brol 606940293
  8. Monika Matusik 796949336
  9. Dariusz Żelasko 513130554
  10. Andrzej Gudyś 662284310
  11. Janusz Cepcer 501325496 Andrychów
  12. Maciej Walicki 605187761 Bielsko Biała
  13. Teresa Konieczny 504638278 Bielsko Biała
  14. Maciej Rachwalski 502438686 Bochnia
  15. Łukasz Polek 696690788 Brzesko/Bochnia
  16. Paweł Służałek 693439654 Bytom
  17. Sylwia Jabłońska 661552313 Chabówka
  18. Dominika Marczyńska 509154518 Chorzów
  19. Marek Mrokwa 606198373 Cieszyn
  20. Katarzyna Hołda 798239832 Ciężkowice/ Kraków
  21. Marzena Smyłła 607974442 Czarków
  22. Remigiusz Pogan 501672775 Dąbrowa Górnicza
  23. Mariusz Miśkiewicz 503321561 Dąbrowa Górnicza
  24. Daniel Obarewicz 794534794 Dąbrowa Górnicza
  25. Stefan Becker 503897619 Gliwice
  26. Marek Bazylów 604783022 Gliwice
  27. Michał Skrzypczak 723520160 Gliwice
  28. Małgorzata Pleban 665183000 Głosków
  29. Zbigniew Konopka 695431564 Huba/Nowy Targ
  30. Józef Polok 661553488 Istebna
  31. Lucyna Dziędziel 609502769 Jankowice
  32. Leszek Misiąg 664813997 Jarosław
  33. Andrzej Bajan 608064299 Jarosław
  34. Magdalena Kowal 501542299 Jarosław
  35. Małgorzata Dobosz 665371488 Jarosław
  36. Marta Rychtarczyk 600870867 Jaworki
  37. Tomasz Kania 506847758 Jaworsko
  38. Marek Koba 604434282 Jaworzno
  39. Marek Popielarz 784057019 Jordanów
  40. Robert Zieliński 607369493 Kadcza
  41. Grzegorz Chęciński 502103922 Kamienica
  42. Małgorzata Kiełbasa 600445795 Kamionka Wlk.
  43. Marta Biedak 504786242 Katowice
  44. Roman Sojda 692729822 Katowice
  45. Krzysztof Bywalec 513944456 Katowice
  46. Dorota Gemander 574197147 Katowice
  47. Roman Sojda 692729822 Katowice
  48. Cezary Mysłowski 796123042 Katowice
  49. Dorota Tyralik 502831517 Katowice
  50. Władysław Mordarski 506847758 Klęczany
  51. Anna Grzybowska 604054329 Kraków
  52. Kinga Wencel 664681884 Kraków
  53. Katarzyna Urbaniak 607839770 Kraków
  54. Paweł Wróbel 607952977 Kraków
  55. Artur Świeży 122528519 Kraków
  56. Marcin Sondej 665390919 Kraków
  57. Ryszard Makieła 507585180 Kraków
  58. Arkadiusz Głodek 796249824 Kraków
  59. Sylwia Smela 693304893 Kraków
  60. Michał Gawlik 607440764 Kraków
  61. Monika Olejak 663568089 Kraków
  62. Nikoletta Kula 504725328 Kraków
  63. Adrian Dudziak 798679259 Kraków
  64. Anna Kryszczak 513133447 Kraków
  65. Maciej Wałach 501725459 Kraków
  66. Martin Martinger 889705505 Kraków
  67. Anna Brzeźny 660264381 Kraków
  68. Piotr Rogoziński 609787122 Kraków
  69. Sławomir Nosek 666086447 Kraków
  70. Jacek Kozubek 501590862 Kraków
  71. Katarzyna Niedziela 502330204 Kraków
  72. Maciej Oszal 607582003 Kraków
  73. Jakub Krzak 788828497 Kraków
  74. Bartłomiej Janusz 781355236 Kraków/ Dębica
  75. Adam Fijołek 790766169 Kraków/Bochnia
  76. Sebastian Fijak 784076948 Kraków/Katowice
  77. Tomasz Ciszek 694530189 Kraków/Katowice
  78. Agnieszka Cygan 608516426 Kraków/Tarnów
  79. Katarzyna Malinowska 880977012 Kraków/Zakopane
  80. Dariusz Bielak 669020100 Limanowa
  81. Łukasz Elżbieciak 692734665 Łachowice
  82. Anna Pochopień 606632375 Maków Podhalański
  83. Zdzisław Teperek 691341188 Maków Podhalański/Grzechynia
  84. Tomasz Kłosok 660981348 Marklowice
  85. Tomasz Skowron 501507687 Mucharz
  86. Stanisław Wierzchowski 517929724 Mysłowice
  87. Piotr Rychlewski 606903838 Nowy Sącz
  88. Kazimierz Fyda 794020005 Nowy Sącz
  89. Piotr Mróz 667720210 Nowy Sącz
  90. Piotr Połomski 518913161 Nowy Sącz
  91. Adam Błaszczyk 664942004 Nowy Targ
  92. Adam Jachymiak 664770754 Nowy Targ
  93. Wojciech Sadowicz 519751133 Nowy Targ
  94. Mateusz Skupień 880293450 Nowy Targ
  95. Jakub Bryniarski 600812751 Nowy Targ
  96. Anna Antolak 500708000 Nowy Targ/Kraków
  97. Piotr Jędrzejas 601408248 Olsztyn
  98. Helena Suchodolska 500061468 Orzesze
  99. Mariusz Pietrzak 692332239 Piastów
  100. Daniel Brudny 790771185 Pszczyna
  101. Artur Wojciech 504032040 Pszczyna
  102. Maria Orzechowska - Maćkowiak 793332264 Racibórz
  103. Stanisław Witała 505967282 Ruda Śląska
  104. Piotr Polak 608515723 Rybnik
  105. Katarzyna Tomasiak 733409697 Rytro
  106. Łukasz Kuczmarz 509974840 Rzeszów
  107. Michał Organ 880707492 Rzeszów
  108. Daniel Loegler 609094720 Rzeszów
  109. Marek Hallada 604875124 Rzeszów
  110. Miłosz Kościelny 603918404 Rzeszów
  111. Piotr Pyrcz 602811630 Rzeszów
  112. Grzegorz Gdesz 691814354 Sosnowiec
  113. Agnieszka Furtacz 511839029 Sosnowiec
  114. Swietłana Koniuszewska 502550705 Sosnowiec
  115. Robert Barów 601881022 Sosnowiec
  116. Andrzej Sproch 694484100 Sromowce Wyżne
  117. Marcin Leśniakiewicz 609036054 Sucha Beskidzka
  118. Teresa Styrczula ? Dyrek 693703294 Szczawnica
  119. Ryszard Hila 693451354 Świdnik
  120. Janusz Foszcz 608027576 Tarnów
  121. Beata Wideł 609549136 Tarnów
  122. Krzysztof Bargiel 697956182 Tokarnia
  123. Katarzyna  Lamparska 692414754 Toruń
  124. Jarosław Bajerski 501292435 Tychy
  125. Waldemar Bielawski 503756146 Tychy
  126. Adrian Zieliński 533509506 Tychy
  127. Krzysztof Kurzyniec 609669975 Wadowice
  128. Grzegorz Kaletka 737309971 Wadowice
  129. Rafał Zaremba 501012796 Wadowice
  130. Bogusław Porzuczek 888898101 Wadowice
  131. Łukasz Hałat 662770381 Wadowice/Kraków
  132. Ewa Perlińska ? Kobierzyńska 887790452 Warszawa
  133. Bartłomiej Kobierzyński 603252720 Warszawa
  134. Zbigniew Strucki 691944375 Warszawa
  135. Bogusław Grzybowski 662206553 Wieliczka
  136. Marta Pakulska 698840229 Wilkowyja
  137. Zbigniew Wrzecionko 602425734 Wisła
  138. Przemysław Wróbel 502655749 Wola Radziszowska
  139. Krzysztof Szafraniec 698463595 Wrocław
  140. Piotr Dorkowski 609834703 Zabrze
  141. Janusz Flakowicz 696992339 Zakliczyn/Tarnów
  142. Danuta Sośnicka 98814979 Zawoja
  143. Marcin Marek 510359661 Zawoja
  144. Piotr Wacław 509970999 Zawoja
  145. Irena Denis 501472197 Zawoja
  146. Halina Mikołajczyk 510231518 Zawoja
  147. Tomasz Urbaniec 503077837 Zawoja
  148. Alicja Kwiatosz 502334966 Zawoja/Kraków
  149. Dariusz Mazur 664725659 Żory
  150. Mariusz Mazur 503652202 Żory
  151. Leszek Młodzianowski 530573781 Żywiec
  152. Andrzej Ryłko 888761262 Żywiec
  153. Izabela Dyrlaga 886780642 Żywiec/Sucha Beskidzka
Bilety online

Komunikat turystyczny

z dnia 23.07.2021 r.

UWAGA! Z dniem 02 czerwca otwarta została dla ruchu turystycznego Akademicka Perć. Wszystkich wybierających się na Babią Górę prosimy o zachowanie ostrożności na szlakach. W BgPN obowiązuje zakaz wprowadzania psów. Prosimy wszystkich by zabierali swoje śmieci ze sobą. Od dnia 1 maja 2020 r. bilety wstępu do Babiogórskiego Parku Narodowego można zakupić również poprzez stronę internetową: bgpn.eparki.pl Bilet zakupiony drogą elektroniczną (bilety są imienne) wraz z dowodem tożsamości należy okazać obsłudze Punktu Informacji Turystycznej i Przyrodniczej przy wejściu na szlak oraz na prośbę Straży Parku. Przypominamy, że bilet nadal możemy zakupić w Punkcie Informacji Turystycznej i Przyrodniczej w Zawoi Markowa i na Polanie Krowiarki.
więcej

Pogoda

12


Przy Dyrekcji BgPN w Zawoi Barańcowej
Data: 23.07.2021 r.
Godzina: 7.08
Wiatr: słaby
Opad: bez opadu
Pokrywa śnieżna: brak
Widoczność: bardzo dobra

Kalendarium

PNWTŚRCZPTSOND
    1 2 3 4
 5 6 7 8 91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Strona została zrealizowana dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Kontakt

Babiogórski Park Narodowy
34-222 Zawoja 1403
Współrzędne Dyrekcji Parku: 49.61190N 019.51828E

tel. +48 (33) 877 51 10
tel. +48 (33) 877 67 02
fax: +48 (33) 877 55 54
e-mail:
Wystawa Stała tel. +48 503 596 650

NIP 552-171-36-27, Regon 122462192
Numer konta do wpłat:
81 1130 1150 0012 1252 7820 0001
Nasz bank: BGK o/Kraków

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Zapoznaj się z naszą polityką plików cookies i informacją o przetwarzaniu danych osobowych.